Z tej strony Narodowe Archiwum Cyfrowe. Cieszymy się, że korzystasz z szukajwarchiwach.pl. Zależy nam, by korzystało Ci się z niego z jeszcze większą wygodą.  Dlatego zapraszamy Cię do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym intuicyjności i wygody korzystania z serwisu.
Chcę wziąć udział
 
Bardzo nas ciekawi w jaki sposób poszukujesz materiałów archiwalnych i jak moglibyśmy usprawnić sposób wyszukiwania w naszym serwisie. Zapraszamy Cię do badania serwisu szukajwarchiwach.pl.

Będzie ono dwuetapowe. Najpierw czeka Cię spotkanie (ok. 1,5 godziny) z badaczem. Drugi etap to jednodniowy grupowy warsztat, podczas którego wypracowywać będziemy nową wizję funkcjonowania szukajwarchiwach.pl.

Poszukujemy przede wszystkim archiwistów i genealogów, oraz osób, które hobbystycznie poszukują materiałów archiwalnych.

Brzmi interesująco, prawda? Wypełnij formularz i spotkaj się z nami. Twoje obserwacje i doświadczenia mają dla nas wielkie znaczenie.

 
Jak masz na imię? *

 
Indywidualne spotkania z badaczem odbędą się w dniach 26, 29, 30 i 31 maja. Który z tych dni jest dla Ciebie najbardziej dostępny? *


 
Grupowy, kilkugodzinny warsztat, w którym wezmą udział użytkownicy serwisu szukajwarchiwach.pl odbędzie się we wtorek 13 czerwca w siedzibie Narodowego Archiwum Cyfrowego (Warszawa, ul. Hankiewicza 1). Czy możesz wziąć w nim udział? *

     
 
Jak często korzystasz z szukajwarchiwach.pl? *


 
Jak oceniasz proces wyszukiwania materiałów archiwalnych w serwisie? *

1 kciuk - miewam trudności
2 kciuki - może być
3 kciuki - całkiem nieźle
4 kciuki - bardzo dobrze
5 kciuków - wyszukiwarka jest świetna!

 
Czy korzystasz także z serwisu audiovis.nac.gov.pl? *

     
 
Ile masz lat? *

 
Gdzie mieszkasz? *


 
Jeśli zostawisz nam też swój telefon, szybciej uda nam się z Tobą skontaktować :)

 
Dziękujemy za Twój czas. Wyczekuj naszego maila lub telefonu. Odezwiemy się niebawem.

Pracownicy Narodowego Archiwum Cyfrowego

Dziękujemy za wypełnienie naszego formularza
A teraz stwórz swój własny typeform — darmowy i śliczny
Stwórz swój <strong>typeform</strong>...
Powered by Typeform